• Hlasovanie spustené
  • Učiteľ nie je Google 5
  • diabetes
  • vedomat
  • minarik
  • TECHNIKA metodika
  • Previous
  • Ďalší
Späť

Učiteľ nie je Google2 s cenným partnerom

Pridané: 13.03.2015 14:00:00 Počet zobrazení: 2346

13 Marec 2015

4. ročník medzinárodnej odbornej konferencie pre pedagógov Učiteľ nie je Google2 - môže, ale nemusí vedieť všetko organizuje odborné nakladateľstvo Dr. Josef Raabe Slovensko, s.r.o. tento rok v spolupráci s Pedagogickou fakultou Trnavskej univerzity v Trnave.

„Sme radi, že sme pre toto celoslovenské stretnutie pedagogických pracovníkov získali tak cenného partnera. Najmä, čo sa týka garancie odbornosti a kvality. Práve tieto dva prívlastky totiž najlepšie vystihujú aj filozofiu odborného nakladateľstva RAABE," povedala o partnerstve Raabe a PF TU Monika Oravská, riaditeľka odborného nakladateľstva Raabe.
Pedagogická fakulta Trnavskej univerzity v Trnave sa dlhoročne zaraďuje na prvé priečky hodnotenia nezávislou agentúrou Akademická rankingová a ratingová agentúra (ARRA).
Pedagogická fakulta Trnavskej univerzity v Trnave je v súčasnosti jednou z piatich fakúlt Trnavskej univerzity, z ktorých ako jediná poskytuje učiteľské vzdelávanie. Garantuje a zabezpečuje komplexné vzdelávanie učiteľov pre základné a stredné školy v jednotlivých akreditovaných študijných programoch. Zabezpečuje takisto neučiteľské vzdelávanie v oblasti sociálnej pedagogiky a vychovávateľstva. Proces vzdelávania je podporovaný moderným technickým vybavením, špecializovanými laboratóriami, ateliérmi, učebňami s audiovizuálnou technikou a kvalifikovaným personálnym obsadením katedier. Potvrdením kvalitnej úrovne výchovno-vzdelávacieho procesu je aj uplatnenie absolventov v praxi.
,,V snahe zostať konkurencieschopnými v medzinárodnom meradle, budeme musieť byť aj my na Slovensku schopní spoľahnúť sa na ľudí, ktorí sú dobre vzdelaní, dobre informovaní a výborne vyškolení. K tomu však potrebujeme v prvom rade pedagógov s takýmito prívlastkami. Sme presvedčení o tom, že Pedagogická fakulta Trnavskej univerzity v Trnave je tým najlepším východiskom," povedala Monika Oravská.

4. ročník medzinárodnej odbornej konferencie pre pedagógov Učiteľ nie je Google2 – môže, ale nemusí vedieť všetko sa uskutoční v Bratislave v dňoch 4. – 5. júna 2015 v Hoteli Saffron ****.

Všetky informácie o konferencii nájdete TU.

učiteľPozrite si program konferencie Učiteľ nie je Google2 – môže, ale nemusí vedieť všetko.

Navyše: do konca apríla platí pre všetkých účastníkov možnosť prihlásiť sa na konferenciu s 50 % zľavou!

 zlava 50 %

Partneri konferencie

volkswagen nadacia taba SLNIEČKO - cestovná kancelária
SMART APM apm  

 

Mediálni partneri

RTVS Rádio Slovensko Rádio Regina
 TASR Školský servis .týždeň
Rodinka Mama a ja Adamko
FNPV Rodina a škola Pán učiteľ
 ZUCH - Dnešná škola

Predškolská výchova

Školský portál
 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info