• Hlasovanie spustené
  • Učiteľ nie je Google 5
  • diabetes
  • vedomat
  • minarik
  • TECHNIKA metodika
  • Previous
  • Ďalší
Späť

RAABE pozýva na odbornú konferenciu ŠKOLA 2014/2015

Pridané: 25.09.2014 10:24:25 Počet zobrazení: 3348

25 September 2014

Odborné nakladateľstvo RAABE, člen skupiny Klett, pripravuje v poradí už 7. ročník odbornej konferencie ŠKOLA 2014/2015. Je určená riaditeľom a zástupcom riaditeľov škôl a uskutoční sa v dvoch termínoch – 27. 11. 2014 v Bratislave a 2. 12. 2014 v Košiciach.

Odborná konferencia ŠKOLA 2014/2015 má podtitul Manažment školy a personálny rozvoj pedagogických zamestnancov. ,,Konferencia je určená riaditeľom a zástupcom riaditeľov materských, základných, stredných škôl a základných umeleckých škôl. Všetky odborné prednášky sú zamerané na praktické témy, s ktorými sa títo vedúci zamestnanci škôl denne stretávajú a riešia ich popri svojej náročnej a zodpovednej práci," uviedla riaditeľka nakladateľstva RAABE Monika Oravská.

Lektori sa budú venovať aktuálnym témam ako sú napríklad pripravované zmeny pre pedagogických a odborných zamestnancov, ochrana osobných údajov v informačných systémoch škôl či pôsobenie asistentov na školách. Ďalšou kategóriou budú prednášky venované osobnostnému rastu riaditeľov aj učiteľov, účastníci sa dozvedia napríklad ako podporovať kreativitu pedagógov, ako vytvoriť plán kontinuálneho vzdelávania alebo ako zdokonaliť svoje prezentačné schopnosti.

Konferencia je jednodňová a uskutoční sa v dvoch termínoch. V Bratislave v priestoroch Paneurópskej vysokej školy vo štvrtok 27. novembra a v Košiciach v Spoločenskom pavilóne v utorok 2. decembra. ,,Naším dlhodobým cieľom je podpora kvality vzdelávania na Slovensku. Chceme byť profesionálnym a spoľahlivým partnerom v riešení špecifických i každodenných potrieb manažmentu škôl a v tomto ruchu sa nesie aj konferencia ŠKOLA 2014/2015," opísala M. Oravská.

Riaditelia alebo zástupcovia riaditeľov sa na konferenciu už môžu prihlásiť, viac informácií nájdu na stránke www.raabe.sk.

POZRITE SI VIDEO z konferencie Učiteľ nie je Google

 

Fotogaléria z konferencia Učiteľ nie je Google (5. - 6. 6. 2014)

Fotogaléria z konferencie Učiteľ nie je Google

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info