• Hlasovanie spustené
  • Učiteľ nie je Google 5
  • diabetes
  • vedomat
  • minarik
  • TECHNIKA metodika
  • Previous
  • Ďalší
Späť

Oceňovali sme RAABE autorov

Pridané: 17.06.2015 10:00:00 Počet zobrazení: 1563

17 Jún 2015

Ľudia, ktorí svojou odbornou či autorskou prácou prispievajú k obohateniu oblasti vzdelávania na Slovensku, si zaslúžia poďakovanie a uznanie. V odbornom nakladateľstve RAABE vznikne každý rok niekoľko nových diel – či už sú to komplexné príručky pre riaditeľov škôl, metodické materiály pre učiteľov, alebo pracovné zošity pre žiakov. Nestalo by sa tak ale bez autorskej pomoci a spolupráce, ktorú s našimi autormi a lektormi už dlhodobo budujeme a rozvíjame.

Stalo sa už zvykom, že slávnostný večer medzi odborným programom medzinárodnej odbornej konferencie Učiteľ nie je Google 2 – môže, ale nemusí vedieť všetko, využívame na to, aby sme sa našim verným spolupracovníkom poďakovali. Tento rok sme darček – luxusné hodiny RAABE spolu s kyticami od partnera konferencie – kvetinárstva Orchidea venovali trom dámam: PhDr. Bernardíne Borsíkovej, PhD., Ing. Jarmile Belešovej a PhDr. Eve Smikovej, PhD.

 

 

BorsíkováPrvou ocenenou je PhDr. Bernardína Borsíková, PhD. – personálna manažérka, aktuálne pôsobiaca v Tlačovej agentúre Slovenska, naša autorka, ktorá je s nami prakticky odkedy RAABE na Slovensku vzniklo. Ovláda Zákonník práce ako nik iný, je manažérkou srdcom aj dušou a čo je dôležitejšie o svoje skúsenosti sa rada podelí aj s riaditeľmi škôl. Ako povedala: "Publikačná činnosť je pre ňu dobrým nástroj odborného rastu."

 

 

 

 BelešováAko druhú sme tento rok ocenili Ing. Jarmilu Belešovú – zrejme najväčšiu odborníčku v oblasti personalistiky pre školy, ktorá celý život pracuje v oblasti pracovného práva a odmeňovania, pričom 20 rokov pôsobí na MŠVVaŠ SR, z toho 15 rokov ako jeho riaditeľka. Bez ktorej cenných rád a skúseností by sme si žiadnu RAABE konferenciu ani príručku už ani nevedeli predstaviť.

 

 

 

 

SmikováDarček v podobe luxusných hodín ako prejav vďaky sa tento rok ušiel aj PhDr. Eve Smikovej, PhD. – uznávanej detskej psychologičke, ktorá pôsobí vo Výskumnom ústave detskej psychológie a patopsychológie. Je takisto našou dlhoročnou autorkou, ktorá na žiadny telefonát z RAABE nikdy nepovie nie...

 

 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info