• Hlasovanie spustené
  • Učiteľ nie je Google 5
  • diabetes
  • vedomat
  • minarik
  • TECHNIKA metodika
  • Previous
  • Ďalší
Späť

Novinka pre lekárov: Biochémia

Pridané: 13.03.2015 14:45:00 Počet zobrazení: 1071

13 Marec 2015

Hľadáte odborne a pritom ľahko čitateľné články? Uprednostňujete obsah prispôsobený aktuálnym požiadavkám všeobecných lekárov? Nechcete strácať čas hľadaním dôležitých informácií v obsiahlych monografiách? Práve pre vás je potom určená najnovšia publikácie z portfólia lekárskych titulov odborného nakladateľstva Dr. Josef Raabe Slovensko, s. r. o., ktorá vychádza pod názvom Biochémia pre všeobecných lekárov.

Knižná publikácia Biochémia pre všeobecných praktických lekárov obsahuje: prehľad biochemických parametrov zatriedených podľa organových systémov, v článkoch lekári nájdu stručnú charakteristiku, indikácie, aký materiál sa vyšetruje, ako sa správne skladuje a interpretáciu výsledkov, teda aké stavy, choroby spôsobujú zníženie alebo zvýšenie hodnoty parametra a čo môže navodiť nesprávnu interpretáciu.Čo sa týka obsahovej skladby, k prehľadnosti publikácie prispieva fakt, že jednotlivé biochemické parametre sú v publikácii zatriedené podľa orgánových systémov: srdce, obličky - močové cesty, elektrolytové a vodné hospodárstvo, pečeň, žlčník, pankreas, gastrointestinálny trakt, pľúca, metabolizmus kostí, metabolizmus lipoproteínov, látková premena sacharidov, stopové prvky.

Prejdite so e-shopu a prelistujte si ukážku z publikácie Biochémia pre všeobecných lekárov TU.

Publikácia vychádza v podobe samostatnej brožúry ako súčasť Edičného radu pre všeobecného lekára číslo 5 na rok 2015. Ten obsahuje súbor spolu štyroch publikácií Biochémia, Hematológia a endokrinológia, Imunológia, Parazitológia. Zostávajúce tri publikácie vydá nakladateľstvo Raabe ešte v tomto kalendárnom roku. Lekári v nich nájdu odporúčané postupy, dôležité upozornenia, diagnostické a terapeutické usmernenia.

biochémia

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info