• Hlasovanie spustené
  • Učiteľ nie je Google 5
  • diabetes
  • vedomat
  • minarik
  • TECHNIKA metodika
  • Previous
  • Ďalší
Späť

Myslíme aj na rodičov: súťaž o pracovné zošity KULIFERDO na rodinka.sk

Pridané: 28.01.2015 21:00:00 Počet zobrazení: 1536

28 Január 2015

Na jeseň minulého roka zahájilo odborné nakladateľstvo RAABE spoluprácu s rodičovským portálom rodinka.sk, a to s cieľom priniesť rodičom, ktorým záleží na kvalitnom vzdelávaní ich detí, informácie z oblasti výchovy a vzdelávania. Vzájomná spolupráca aktuálne pokračuje formou súťaže pre rodičov.

„Keďže sme presvedčení o tom, že v procese vzdelávania detí zohrávajú nezastupiteľnú úlohu práve rodičia, sme radi, že prostredníctvom portálu rodinka.sk im môžeme byť aj týmto spôsobom nablízku. Naše pracovné zošity sú koncipované v súlade so štátnymi vzdelávacími programami pre materské, resp. základné školy. Súčasne však je ich obsah odborníkmi spracovaný tak, aby svojou zrozumiteľnosťou boli vhodné aj na domáce precvičovanie," povedala Monika Oravská, riaditeľka nakladateľstva RAABE.

V novom roku 2015 tak RAABE pokračuje na portáli rodinka.sk vo zverejňovaní článkov v sekcii Pred/Školák, keď napríklad ostatný diel seriálu bol venovaný momentálne aktuálnej téme – zápisu do prvých ročníkov ZŠ. „Pri tejto príležitosti sme v spolupráci s portálom pripravili pre rodičov aj súťaž  o 5 sád pracovných zošitov KULIFERDO – školská zrelosť (rozvíjanie), ktoré sú zamerané na rozvoj školskej zrelosti. Ide o praktickú učebnú pomôcku na rozvoj v oblastiach zrakového a sluchového vnímania, grafomotoriky, myslenia, orientácie a pozornosti. Jednoduché aktivity pomáhajú rozvíjať schopnosti dieťaťa a pripraviť ho na vstup do základnej školy," predstavila súťaž Monika Oravská.

Výhra: 5 sád pracovných zošitov KULIFERDO na rozvoj školskej zrelosti

Sadu PZ Kuliferdo tvorí 8 pracovných zošitov, pričom každý je zameraný na inú oblasť:Kuliferdo - Školská zrelosť

Zrakové vnímanie I
Zrakové vnímanie II
Grafomotorika
Rozvoj myslenia
Predmatematické predstavy
Orientácia
Sluchové vnímanie
Pozornosť

Súťaž prebieha od 28. januára do 12. februára 2015.
Do žrebovania o ceny bude zaradený každý, kto správne odpovie na zadanú súťažnú otázku.

Zapojiť sa do súťaže môžu rodičia tu.

 

Výhercovia súťaže: Alena Demová - Bratislava, Anna Mirre - Rohožník, Ivana Tarajová - Tvrdošín, Marta Glovacká - Stropkov a Veronika Al Tinawi - Snina.

 

 Pozrite si rozhovor o tom, ako môžu rodičia rozvíjať zručnosti detí pred vstupom do základnej školy - KULIFERDO v Dámskom klube na STV 1 (15. január 2015).

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info