• Hlasovanie spustené
  • Učiteľ nie je Google 5
  • diabetes
  • vedomat
  • minarik
  • TECHNIKA metodika
  • Previous
  • Ďalší
Späť

Lekári sa môžu tešiť na ďalšie odborné tituly od nakladateľstva RAABE

Pridané: 08.09.2014 13:57:22 Počet zobrazení: 1431

08 September 2014

Oblasť medicíny sa neustále rozvíja a napreduje. Lekári preto musia byť v strehu a pravidelne sa vzdelávať.

Odborné nakladateľstvo RAABE má vo svojom portfóliu okrem školských publikácií aj obľúbené tituly pre lekárov, ktoré obsahujú odborné a pritom ľahko čitateľné články. ,,Lekári tak nestrácajú čas študovaním obsiahlych monografií a všetky dôležité informácie majú vždy poruke," opísala riaditeľka odborného nakladateľstva RAABE Monika Oravská. Publikácie pomáhajú všeobecným lekárom zorientovať sa v špecializovaných odboroch, prinášajú návody a iné rady, dôležité pre medicínsku prax.

Jednou z RAABE noviniek pre lekárov v roku 2014 je dielo Urgentná medicína pre všeobecných lekárov. Pokrok v poskytovaní neodkladnej starostlivosti ide neustále dopredu, preto lekárom nestačia znalosti, ktoré mali pred desiatimi rokmi. Brožúra im zabezpečí väčší pocit istoty v situáciách, kedy nie je príliš veľa času na premýšľanie. Ako spoľahlivo a s istotou stanoviť správnu diagnózu? Prehľadný popis širokého spektra príznakov prináša ďalšia publikácia - Diferenciálna diagnostika. Tá obsahuje aktuálne informácie z oblasti diferenciálnej diagnostiky a popisuje súčasné moderné diagnostické metódy. 

                                   Urgentná medicína pre všeobecných lekárov                         Diferenciálna diagnostika

Jedinečnou publikáciou na našom trhu je publikácia Manuál rehabilitační a fyzikální terapie, prispôsobená potrebám všetkých medicínskych odborov. Popisuje jednoduché návody a inštruktáže k rehabilitačnej terapii a ošetrovateľskej rehabilitačnej starostlivosti a uľahčuje vhodný výber procedúr pri jednotlivých ochoreniach. Ďalšou novinkou roku 2014 je Chirurgia pre všeobecných lekárov, ktorá opäť lekárom pomáha zorientovať sa v oblasti chirurgie, ktorá je náročná a veľmi rozsiahla.

                                       Manuál rehabilitační a fyzikální terapie                          Chirurgia pre všeobecných lekárov

V súčasnosti nakladateľstvo RAABE pripravuje štyri nové tituly pre lekárov. ,,Do konca roka vydáme brožúry Kazuistiky z vnútorného lekárstva 2014, Angiológia 2 pre všeobecných lekárov, Gastroenterológia pre všeobecných lekárov a Pracovná zdravotná služba pre poskytovateľov zdravotnej služby," priblížila riaditeľka RAABE Slovensko Monika Oravská. Filozofia nakladateľstva je postavená na profesionalite a spolupráci s odborníkmi. Všetky pripravované diela sú preto zárukou kvality a lekárom prinášajú hodnotné a cenné informácie.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info