• Hlasovanie spustené
  • Učiteľ nie je Google 5
  • diabetes
  • vedomat
  • minarik
  • TECHNIKA metodika
  • Previous
  • Ďalší
Späť

LA GIOIA bude spievať pre učiteľov

Pridané: 27.05.2015 20:30:00 Počet zobrazení: 1133

27 Máj 2015

Prípravy 4. ročníka medzinárodnej odbornej konferencie Učiteľ nie je Google 2, ktorá sa bude konať 4. – 5. júna 2015 v Bratislave, už vrcholia. Lektori finišujú na svojich prednáškach, produkčná firma sa stará o plynulý chod celého podujatia a my v RAABE tiež nezaháľame. Program 2-dňovej konferencie pre pedagógov z celého Slovenska je v tlači, rovnako tak ako aj menovky všetkých, ktorí už na budúci štvrtok a piatok zavítajú do Hotela Saffron.

Veríme, že sa nám aj tento rok podarí vzbudiť záujem médií a o celoslovenskom stretnutí priaznivcov kvalitného vzdelávania, trendoch vo vzdelávaní, príkladoch dobrej praxe zo zahraničia, kvalite školy i vzdelávaní v budúcnosti sa bude -  nielen začiatkom júna - hovoriť naozaj verejne. Veď pedagógovia si to zaslúžia.

Súčasťou podujatia je už tradične aj spoločenský večer, ktorý bude i tento rok plný prekvapení. Účastníci konferencie sa môžu tešiť na dve šarmantné dámy – Elenu Vacvalovú a Oľgu Feldekovú, ktoré ich budú sprevádzať celým večerom. Vystúpi aj tanečná skupina Čarovné ostrohy, divadlo oProti, pokrstíme novinku z dielne RAABE - Didaktika matematiky I, ochutnáme skvelé vína Hugo a finále večera bude patriť triu LA GIOIA. Ten prezentuje hudobný štýl, pop operu, ktorý spája populárnu hudbu a operný spev. LA GIOIA je zoskupenie troch spevákov, ktorí interpretujú populárne piesne v štýle belcanta. Repertoár tria tvoria nielen skladby svetovej hudobnej scény, ale najmä pozoruhodné úpravy známych slovenských a českých hitov, ktoré v podaní La Gioia znejú doteraz nepočutým, originálnym spôsobom. „LA GIOIA v preklade z talianskeho jazyka znamená radosť. A práve s radosťou, hispánskym temperamentom a talianskou vášňou vystúpi LA GIOIA večer 4. júna pred učiteľov, aby im ponúkla nevšedný a na hudobnej scéne jedinečný hudobný zážitok," povedala Monika Oravská, riaditeľka odborného nakladateľstva Dr. Josef Raabe Slovensko, s.r.o.

Viac informácií nájdete TU.

Podrobný program nájdete TU.

Po tom, ako mala konferencia minulý rok premiéru v podobe dvojdňového podujatia (prvé dva ročníky boli organizované ako jednodňové podujatia), sa tento rok na 4. ročník prihlásil rekordný počet účastníkov. Riaditelia škôl, učitelia, výchovní poradcovia či špeciálni pedagógovia sa ešte stále môžu prihlasovať a vytvoriť si program na mieru. Na výber majú 35 rôznych odborných aktivít, ktoré sú rozdelené do sekcií: prednášky, semináre, workshopy a okrúhle stoly.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info