• Hlasovanie spustené
  • Učiteľ nie je Google 5
  • diabetes
  • vedomat
  • minarik
  • TECHNIKA metodika
  • Previous
  • Ďalší
Späť

Cigánski diabli prerušia turné kvôli učiteľom

Pridané: 15.05.2016 19:15:00 Počet zobrazení: 2745

15 Máj 2016

Cigánski diabli prerušujú svoje celoslovenské turné s názvom Carmen á la Gibsy Devils, aby mohli 9. júna 2016 v Hoteli SENEC zahrať učiteľom na RAABE konferencii.

Odborné nakladateľstvo Dr. Josef RAABE Slovensko tu totiž organizuje už 5. ročník medzinárodnej odbornej konferencie Učiteľ nie je Google 3 a večerný koncert Cigánskych diablov je poďakovaním za ich neľahkú prácu, ktorú musia dennodenne odvádzať.
Do Senca sa chystá takmer 400 pedagógov z celého Slovenska, na ktorých čaká dvojdňový maratón viac ako 40 rôznych vzdelávacích aktivít – prednášky, workshopy, okrúhle stoly, semináre, moderovaná diskusia, tréningy, a dokonca aj koučingová zóna. Vystúpi tu viac ako 40 uznávaných lektorov z Nemecka, Švajčiarska, Indie, Nového Zélandu, Česka a tiež domáci renomovaní spíkri.

Podrobný dvojdňový program nájdete TU.
Zoznam tohtoročných lektorov nájdete TU.

 
Večerný program medzi dvoma školiacimi dňami sa bude tento rok konať v štýle garden party priamo na brehu seneckých jazier. Cigánski diabli odohrajú len pre učiteľov svoje najznámejšie hity, ktoré ich preslávili na 5 kontinentoch a v 35 štátoch, v ktorých už koncertovali. Od roku 1991 ako jedinečné zoskupenie hudobníkov dokázali to, čo sa v Strednej Európe málokomu podarilo. Orchester je odbornou verejnosťou považovaný za jeden z najlepších orchestrov v kategórii Etno a World Music na svete a je veľmi priaznivo vnímaný aj širokou verejnosťou, doma aj v zahraničí.
Cigánski diabli získali za svoje nahrávky 3 zlaté a 2 platinové ocenenie a v roku 2000 im bola udelená cena Grammy za Najlepší orchester, Najlepší album a Najlepší interpret....

Koncert Cigánskych diablov spolu s balíčkom dvojdňových vzdelávacích aktivít môžu učitelia aktuálne absolvovať za výhodných podmienok – ak sa prihlásia dvaja učitelia naraz, zaplatia spoločne len jeden účastnícky poplatok. Učitelia sa ešte stále môžu prihlasovať TU.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info